Covid-19 önlemleri kapsamında; tüm ürünlerimiz sağlığınız için dezenfekte kurallarına uygun bir şekilde paketlenmekte ve size gönderilmektedir.

Doğuştan veya sonradan oluşan cilt problemlerini kapamaya yardımcı olur, bu sayede daha pürüzsüz cilt görünümü sağlayabilir.

Fondöten kullanmadan önce cildinizi iyice temizlendiğinden emin olmalısınız. Sonrasında sünger aracılığı ile cilde uygulanmalıdır.

MAGİC COVER Fondöten ilk kullanımdan itibaren cilt kusurlarını kapatmaya yardımcı olur.

İlk kullanım anından itibaren 24 saat etkisini görebilirsiniz.

Organik içeriklerden oluşan MAGİC COVER Fondöten’i çekinmeden kullanabilirsiniz.

Ürünü kullandıktan 10 dakika sonra başka ürünleri kullanmanızda sorun olmayacaktır.

Ürün ambalajının üzerindeki bilgileri inceleyerek, içerik bilgisine ulaşabilirsiniz.

Sipariş verdikten sonra çağrı merkezi arkadaşlarımız sizinle iletişime geçip Kapıda Nakit veya Kredi Kartı'yla mı not alıcaklardır.

Siparişlerinizi size sıkıntısız şekilde ulaştırabilmek için PTT Kargo ve Aras Kargo firmaları ile çalışmaktayız. Sizlere sms olarak gönderilen takip kodlarını, kargo firmasının internet sitesine yazarak; kargonuz hakkında ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz. Siparişinizi kargoya teslimatı 1-3 iş günü arasında yapılmaktadır. Mücbir sebepler, olağanüstü durumlar, bayram, resmi tatil veya yoğun kampanya gibi dönemlerde kargoya teslimat süreleri 15 iş gününe kadar uzayabilmektedir.